Sigorta Acentelerine Özel Web Siteleri

AnasayfaYazılarWeb YazılımSigorta Acentelerine Özel Web Sitel...

Sigortacılık işlemleri günümüzün olmazsa olmazları arasındadır. Bazı sigorta türleri zorunlu koşulduğu gibi kimi sigorta türleri de insanlar için hayat kurtarıcı bir niteliktedir. Sigorta şirketleri hemen her potansiyel müşterilerine ulaşabilmek için artık internet ağını aktif olarak kullanmaktalar. Sigorta acenteleri web sitesi sayesinde müşterileri için hemen her türlü hizmeti kolaylıkla gerçekleştirebilmekte ve maksimum geri dönüş sağlamaktadır. Eğer sizde sigorta işiyle uğraşıyorsanız, en kısa sürede sizi ve şirketinizi temsil edecek kaliteli bir web sitesine sahip olmalısınız. 

Günümüzde internet ağında ve sosyal medya platformlarında olmayan kurum ve kuruluşların ayakta kalması neredeyse imkansız hale gelmiştir. Başarılı bir web sitesi ile yüksek potansiyelde müşteriye erişim sağlayabilir ve geri dönüş alırsınız. Birçok web sitesi seçeneği arasından size ve bütçenize uygun olanı seçtikten sonra kısa sürede siteniz internet ortamında hit almaya başlar. Buda haliyle sitenizin en kısa bir zaman zarfı içerisinde birçok kullanıcı tarafından ziyaret edilmesi anlamına gelir.  

Özel Web Sitesi Kapsamında Verilecek Hizmet Detayları 

  • Bütün müşterilerimize web siteleri için en uygun olan logo çalışmaları çalışanlarımız tarafından özenle hazırlanır ve hizmetinize sunulur.  
  • Sizin beğendiğiniz logo şirketiniz ve sizin beğeniniz doğrultusunda düzenlenir.  
  • Acentenizin çalıştığı bütün sigorta şirketleri, bu şirketlere ait ürün içerikleri ve hemen her tür kampanyaları görselleriyle birlikte sitenize yerleştirilir.  
  • Faydalı bilgiler, iletişim, sık sorulan sorular, hizmetler, haberler, hakkımızdaki gibi sayfalar düzenlenir ve içerikleri yerleştirilir. 
  • Hizmet kapsamı doğrultusunda (anlaşmanıza bağlı olarak) isterseniz sizlere farklı bir tasarıma geçiş hakkı tanınır.  
  • Web site sisteminde poliçe hatırlatma, müşteri CV bilgileri gibi bazı önemli bilgiler kayıt altına alınır. Böylece bu bilgilere istediğiniz her zaman kolayca ulaşabilirsiniz. 
  • Müşterileriniz tarafından size gönderilen bilgiler hem veritabanında hem de mail olarak saklanır. 
  • Twitter ve Facebook gibi sosyal medya platformları veritabanınıza otomatik olarak bağlanır.  
  • Hemen her tür dosyayı veritabanınıza rahatlıkla yükleyebilir ve gönderebilirsiniz. 
  • Aynı şekilde ister görsel ister video şeklinde hazırladığınız reklamları müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. 

Özetle web sitelerinizi amacınıza uygun ve kullanımınıza hazır olacak şekilde sizlere teslim ediyoruz. 


Top